Delta Dent | SHPK
5
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
Delta Dent, specialist i rindërtimit koronar-radikular

Delta Dent, specialist i rindërtimit koronar-radikular

Me pothuajse 15 vjet përvojë, kompania tani ka një perspektivë të madhe klinike dhe një përvojë solide me Departamentin e Kërkimit dhe Zhvillimit, i cili është rritur gjatë viteve.

Responsive image

Kerkim-Zhivillim

Lexo me shume >
Responsive image

Partneret Tane

Shiko >
Responsive image

NJE Rrjet Nderkombtar

Responsive image
  • Produkte

  • 1 234

  • Kliente

  • 3 500

  • Shitje

  • 700 000