Selected:

KLIRICH PRO

KLIRICH PRO

Klirich® është një xhel oral që zhvillohet me përbërës natyralë. Patentuar dhe bërë në Francë, Klirich® përgjigjet për problemet e shumta të zgavrës me gojë dhe mishrave të dhëmbëve.

Klirich® është një xhel oral parodontal për aplikim në zgavrën me gojë të të rriturve për të ulur gjendjen inflamatore si gingiviti dhe gjakderdhja.

  • Shoqata unike e përbërësve natyralë:
    karafil
  • Ekstrakt i farës së agrumeve paradisi
  • Ekstrakt lulesh Calendula officinalis
  • Ekstrakt gjethe alchemilla vulgaris
  • Ndihmon në lehtësimin e mishrave të ndjeshëm: zvogëlon gjakderdhjen e mishrave të dhëmbëve
  • Mbrojtja e filmit xhel për një mbajtje më të mirë në zgavrën me gojë
  • Maja speciale e shiringës periodontale për një shpërndarje më të efektshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KLIRICH PRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Menu
×
×

Cart


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/clientim/deltadent.mabelcliente.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/clientim/deltadent.mabelcliente.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/clientim/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/clientim/deltadent.mabelcliente.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35