Angazhimi Ynë Cilësor

Kompanise Delta Dent i jane dhënë certifikata ISO 9001 dhe ISO 13485. Keto certifikata garantojne cilesine per punen qe ne kryejme. Jemi lider ne fushen e produkteve dentare. Kënaqja e konsumatorit përbën qëllimin kryesor. Kompania vazhdimisht kërkon për të përmbushur nevojat në ndryshim të dentistëve, për të zhvilluar zgjidhje inovative për kujdesin dentar, për të ofruar produkte konkurruese në aspektin e cilësisë dhe çmimit. Falë departamentit të Kërkimit dhe Zhvillimit, Delta Dent përfiton nga ekspertiza të forta teknike për të zhvilluar dhe importuar produkte të reja.

Së bashku për Konsumatorin
Blerësit tanë negociojnë shumë; ndonjëherë, shumë e vështirë. në
fundin e ditës, ne thjesht përpiqemi të plotësojmë dëshirat e
klientët tanë: cilësisht, produkte me cilësi të lartë në
çmimet më të ulëta të mundshme. Sigurisht, kjo kërkon
koordinimin e çmimeve të blerjes. Sidoqoftë, mundeni
gjithmonë mbështetemi në përgjigjet në kohë të punonjësve tanë.
Ne e mbështesim më tej këtë proces duke garantuar
procedurat e brendshme efektive dhe të kursimit të kostos; me
motoja: së bashku për klientët.

Close Menu
×
×

Cart


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/clientim/deltadent.mabelcliente.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/clientim/deltadent.mabelcliente.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/clientim/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/clientim/deltadent.mabelcliente.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35