Kontakto DeltaDent

Telefon
+355695373654
Adresa
Ish-Bllok: Kryqëzimi i Rr.Abdyl Frasheri me Rr.Vaso Pasha
Fresku: Rruga e thesarit, pranë shkollës “17 shkurti”
Email
info@deltadent.al
https://deltadent.al/wp-content/uploads/2023/02/DSR9110-scaled.jpg

Rezervo vizitën në
DeltaDent

  Emri

  Email

  Shërbimi

  Telefon

  Data dhe ora e rezervimit

  Proud Members

  DentiCare prouds itself of being one empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures.

  Orari

  Planifikoni vizitën tuaj!

  E hënë
  9.00-19.00
  E martë
  9.00-19.00
  E mërkurë
  9.00-19.00
  E enjte
  9.00-19.00
  E premte
  9.00-19.00
  E shtunë
  10.00-18.00
  E diel
  Pushim
  https://deltadent.al/wp-content/uploads/2023/02/Capture.png
  DeltaDent

  Të bindur për pësosmëri!

  Rrjetet Sociale

  Na ndiqni në rrjetet tona sociale për t’u njohur me të rejat më të fundit nga DeltaDent.

  Copyright 2023 © DeltaDent. Të gjitha të drejtat të rezervuara.

  Copyright 2023 © DeltaDent. Të gjitha të drejtat të rezervuara.